2006 - 2007 1. dönem kutlamaları

2006 – 2007 Eğitim Öğretim yılını bugün tamamladık. Okulumuzda yapılan Bahçelievler İlçesi 1. Dönem Kapanış Töreninin ardında öğrencilerimize karneleri verildi.

Törene İlçe Millî Eğitim Müdürü vekili Sayın Abdurrahim ATEŞ, Şube müdürümüz sayın Nezaket ATMACA, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı sayın İsmail Hakkı ÖZCAN, okul müdürleri ve velilerimiz katıldılar. Konuklarımızın hepsine teşrifleri için teşekkür ediyoruz. Törende konuşma yapan Bahçelievler İlçesi Eğitim Müdürü vekili sayın Abdurrahman ATEŞ çağdaş eğitimin öğrenciye ve öğretime bakışından bahsetti.

Müzik öğretmenimiz S. Enes Gençoğlu’nun çalıştırdığı 5. sınıflar korusunun şarkıları dinlendi. Öğrenciler, günün getirdiği sevinçle şarkılara çoşkuyla eşlik ettiler.

Daha sonra okulumuzun halk oyunları ekibi sahne aldı ve izleyenleri çoşturdu. Hemen sonra ikinci kademe öğrencilerimiz arasında takdir belgesine hak kazanan öğrenciler bizzat Okul Müdürümüz Sayın İhsan KÜÇÜK tarafından teker teker isimleri okunarak sahneye davet edildi ve tebrik edildi. Ardından tüm öğrencilere sınıf rehber öğretmenleri tarafından karneleri ve belgeleri teslim edildi.

Gösteri ve törenin ardından konuklara ve öğretmenlerimize verilen kokteylin ardından iyi tatiller temennileri sunuldu.

Resimler için tıklayın

Reklamlar