Okulumuz Bahçelievler Kumport İlköğretim Okulu‘nun en aktif sitesi olan kumport.wordpress.com sitesi bugün itibariyle 215.000 ziyaretçiye ulaşmıştır.

Okulumuz hakkında bilgi almak isteyen okuyucuların göstermiş olduğu bu ilgi sitemizi birçok defalar Türkiye genelindeki istatistiklerde* ilk sıralara taşımıştır.

Sitemizi günde ortalama 1500 kişi ziyaret etmektedir. Bu sayı, en çok ziyaretçi aldığımız günde 5300 olmuştu. 1300‘ün üzerindeki yorum sayısıyla katılımcı okuyuculara sahip olan sitemiz bu özelliğiyle en çok ziyaret edilen okul bilgi sitesi olmanın gururunu yaşıyoruz ve yeni bir hedef belirliyoruz. Bu hedef, 2006-2007 eğitim-öğretim yılının son gününe kadar 250.000 ziyaretçiye ulaşmaktır.

Okulumuza ilgi gösteren tüm ziyaretçilere şimdiden teşekkür ederiz.

*Sitemiz hakkında istatistikler şunlardır:

Büyüme

Yazılar:

Site:

İstatistikler, dünya çapında yayın desteği veren wordpress.com sitesine ait bold (Blog of the day – Günün sitesi) istatistiklerinden alınmıştır. İstatistiğe tüm dünya üzerinde destek verilen siteler dahil edilmiştir.

————-

Ekleme:

Bu yazının eklenmesinden yaklaşık 2 ay sonra bugün (15 Haziran 2007, Cuma) ziyaretçi sayımız hedeflediğimiz sayının da çok üstüne çıktı. Şu anda ziyaretçi sayımız ~335.000 kişi… Ayrıca dünya çapında yapılan iki istatistikte daha sıralamaya girdik.

Reklamlar